Netfroy Hakkında

Netfroy İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak, Sunucu Kiralama, Web Hosting, Reseller Hosting, Radyo Hosting, TeamSpeak ,Paylaşımlı Sunucu , Firewall Hizmetleri vb. hizmetleri sağlamaya başladık.

Türkiye’nin en büyük Datacenterlarından biri olan DGN ile iş birliği yaparak kendi sunucularımızı barındırıyoruz. Dedicated kiralama ve Sunucu barındırma hizmetleri sunmaya başladık.Müşterimizin öncelikle güvenliğini sağlamak için raid 10 özelliğini aktif ettik ve 1 disk kızağımızı yedeklemeler için ayırdık.Bu zamana kadar asla faturasız işlem yapmadık ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz.Çözüm sunan fikirlerin yanında olduk asla ucu tıkalı işleri desteklemedik.

7/24 elimizden geldiğince müşterilerimizin destek taleplerine ve telefonlarına cevap verdik.Bizim için en büyük değer samimiyettir. SSL Sertifikasında GlobalSign ile , Whm Panelde ise cPanel ile ortak çalışmalar yaparak whmcs altyapısına en güncel modüllerimizi ekleyerek müşterilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz.Önceliklerimiz herzaman gelişime açık olan kadromuz ile bir üst basamağa çıkarak hem kurumsal anlamda hemde bireysellikte başarıya ulaşmaktır.

Hertürlü soru ve ihtiyaçlarınızı asla çekinmeden saat kaç olursa olsun bizleri arayarak sorabilirsiniz.
24 Saat Izlenen Tüm Sunucularımızın Gerekli Portları Yazılımlar Ile 5 Dakikalık Aralıklarla Otomatik Olarak Gözetlenmektedir.

Mevcut Olan Pop Nokta Erişimlerimiz Ve Hat Grafiklerimiz 24 Saat Yetkili Personeller Tarafından Izlenmektedir.
Netfroy İnternet Ve Bilişim Hizmetleri, Sağladığı Tüm Hizmetler Dahilinde, HIZLI Olmayı Kendisine Ilke Edinmiştir.
Dolayısıyla, Teknik Destek Bölümümüz 7/24 Çalışmakta Olup, Tüm Destek Taleplerine En Hızlı Şekilde Yanıt Vermektedir.